Kurs operator walca drogowego 1500,- (cena zawiera opłatę za egzamin)

Kurs operator walca drogowego 1500,- (cena zawiera opłatę za egzamin)


Kategoria kursów: Oferta kursów

Koszt szkolenia wraz z egzaminem 1500 zł. 

*Dla stałych klientów zniżki 

KURS NA OPERATORA WALCA DROGOWEGO

 

Odwiedzając nasz ośrodek szkoleniowy otrzymujesz okazję znacznego poszerzenia swoich kompetencji zawodowych, dzięki zdobyciu nowych uprawnień na różnego typu maszyny. W tym przypadku możemy zaoferować Ci:

  • kurs na walec drogowy III stopnia

Podstawowy kurs na walec drogowy może wykonać każda osoba, którą ukończyła 18 lat i nie posiada żadnych przeciwwskazań lekarskich do wykonywania tego typu pracy. Uprawnia on do prowadzenia i obsługi maszyn wszystkich typów w zakresie walców drogowych – w zależności od wielkości firmy oraz doświadczenia kandydata może to być wystarczające uprawnienie. Zapraszamy do nas zarówno osoby prywatne, którym kurs na walec drogowy mógłby pomóc znaleźć lepiej płatne zajęcie, jak i przedsiębiorstwa chcące postawić na rozwój zawodowy swoich pracowników.

Za program kursu na walec drogowy odpowiedzialny jest Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Jego celem jest przede wszystkim przekazanie kompleksowej wiedzy i umiejętności wymaganych do obsługi tego sprzętu przez operatora oraz upewnienie się, że każdy z kursantów dobrze przyswoił sobie zasady BHP związane z tym zawodem. By rozpocząć kurs na walec drogowy wystarczy minimum formalności!

Dokumentacja i dane, które wymagamy od Ciebie, aby zakwalifikować Cię na listę słuchaczy naszego kursu na walec drogowy, to:

  • zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu operatora walca,
  • numer PESEL i aktualny dowód osobisty.