Kurs operator koparki jednonaczyniowej

Kurs operator koparki jednonaczyniowej


Kategoria kursów: Nasza oferta współpracy

Kurs dla operatorów koparek jednonaczyniowych KL. III oraz KL. I

Praca z maszynami o dużej mocy wymaga nie tylko dobrego opanowania umiejętności praktycznych, ale i odpowiedzialności. Tę drugą cechę musisz rozwinąć u siebie samodzielnie, jednak z obsługą urządzenia zawsze chętnie ci pomożemy – a właściwie nasz kurs operatora koparki. 

 

  

Wykupując kurs na koparkę w naszym ośrodku szkoleniowym otrzymujesz dostęp zarówno do wiedzy teoretycznej, jak i kompleksowych umiejętności, które pozwolą Ci wejść z podniesioną głową na rynek pracy.

Z dniem 01-04-2017 wchodzi w życie nowa ustawa która poszerza uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej, zgodnie z treścią nowego rozporządzenia operator po pozytywnie zaliczonym egzaminie będzie mógł obsługiwać koparkę do 25 ton masy całkowitej czyli maszynę z zakresu dotychczasowej klasy II.

Kurs operatora koparki ukończysz u nas w pełni przygotowany do każdego typu zadań, jakie mogą stanąć przed Tobą w przyszłości na tym stanowisku. Oczywiście nie zapominamy również o przepisach BHP, na które kładziemy ogromny nacisk podczas każdego kursu na koparkę czy inną maszynę (nie tylko budowlaną).

Kurs na koparkę – bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pracy w tym zawodzie jest nie tylko istotne z perspektywy osoby, która ukończyła kurs operatora koparki. Newralgiczne znaczenie ma to również dla pozostałych współpracowników, którzy podczas wykonywania swoich obowiązków muszą mieć pewność, że kurs na koparkę ich kolegi gwarantuje im bezpieczny powrót do domu po skończonym dniu pracy. Ty również poczujesz się lepiej, jeśli będziesz mieć świadomość swoich umiejętności. Ile czasu potrzebujesz? Kurs operatora koparki w naszym Ośrodku trwa 1 miesiąc. W tym czasie przygotujemy cię do egzaminu – z teorii oraz praktyki. Wystarczy, że zrobisz to czego nauczyliśmy cię podczas kursu na koparkę i pokarzesz swoją wiedzę komisji reprezentującej Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

Kurs operatora koparki – dokumenty

Chcąc rozpocząć kurs na koparkę w naszym ośrodku kursant powinien dostarczyć do naszego biura następujące dokumenty i dane:

  • aktualny dowód osobisty z nr PESEL,
  • ew. książeczkę operatora (tylko w przypadku, gdy osoba udająca się na kurs operatora koparki posiada już inne uprawnienia IMBiGS).

Prowadzony przez nas kurs na koparkę dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych – dla osób prywatnych oraz firm, które chcą podnieść kwalifikacje swoich pracowników. Wydanie przez nas zaświadczenia ukończenia szkolenia następuje w momencie zdania egzaminu. Wzór uprawnienia pokrywa się zaś z tym podanym za pośrednictwem Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 20  września 2001 r. (Dz.U. Nr 118, poz. 1263) dotyczącym potwierdzenia zdolności do bezpiecznego i zgodnego z higieną pracy eksploatowania urządzeń umożliwiających roboty drogowe, budowlane i ziemne – w pełni legalnie zdobędziesz u nas potwierdzenie odbycia kursu operatora koparki.