Kurs obsługi żurawi przenośnych/ przeładunkowych HDS

Kurs obsługi żurawi przenośnych/ przeładunkowych HDS


Kategoria kursów: Nasza oferta współpracy

Kurs dla operatorów HDS 

Chcesz pracować jako operator żurawia przeładunkowego inaczej zwanego HDS?

 

 

Twoi pracownicy wymagają podniesienia kwalifikacji, jakie może im dać kurs HDS?

Pragniesz się rozwijać i wzbogacić swoje CV?

Trafiłeś/aś do właściwego ośrodka szkoleniowego – chętnie pomożemy Ci zdobyć potrzebną do tego celu wiedzę merytoryczną i odpowiednie umiejętności praktyczne.

Z nami egzamin przed komisją utworzoną z polecenia Urzędu Dozoru Technicznego stanie się czystą formalnością, nasze statystyki zdawalności są na najwyższym poziomie.

Przystępując do kursu operator żurawia przeładunkowego HDS, uczestnik szkolenia powinien mieć ukończone 18 lat.

Z umiejętności zdobytych podczas szkolenia korzystają przede wszystkim ludzie zatrudnieni w transporcie drogowym oraz przy rozładunku towaru z każdego typu środka transportu. Posiadanie w swoim CV ukończonego pomyślnie kursu HDS znacznie zwiększa twoje szanse na zajęcie wakatu na stanowisku operatora żurawia przeładunkowego HDS – nawet jeśli pracodawca ma w planach zorganizowanie takiego szkolenia we własnym zakresie.

Kurs HDS – dogodne warunki i skuteczność

Kończąc kurs HDS staniesz się wartościowym pracownikiem dla swojego szefa. Licencjonowany operator żurawia przeładunkowego HDS w firmie transportowej może nie tylko samodzielnie przewozić towary ale również uczestniczyć w innych bardziej zaawansowanych pracach. Dzięki temu udział osób trzecich nie jest potrzebny, praca przebiega sprawniej, a dla firmy transportowej jest to na tyle ekonomiczne rozwiązanie, że możesz nawet podjąć się negocjacji wysokości swojej pensji. Typami stanowisk, jakimi objęty został prowadzony przez nas kurs HDS z eksploatacji i poprawnej obsługi tych maszyn, są:

  • operator żurawia przeładunkowego do drewna, 
  • operator żurawia przeładunkowego typu forwarder i harwester,
  • operator żurawia przeładunkowego zamontowanego na przyczepie.

Program kursu HDS organizowanego przez nasz Ośrodek funkcjonuje w całkowitej zgodzie z zarządzeniami i wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Wystarczy więc odwiedzić nas i odbyć pełne szkolenie, aby móc rozpocząć karierę jako operator żurawia przeładunkoweo HDS. Skutecznie przekażemy Ci naszą wiedzę i pomożemy w perfekcyjnym opanowaniu umiejętności. Gdy już udowodnisz nam, że jesteś gotowy/gotowa wydamy Ci dokument potwierdzający nowe kwalifikacje i będziemy trzymać kciuki za Twój sukces zawodowy – kurs HDS otwiera wiele drzwi na rynku pracy, warto więc mieć go w zanadrzu!