Kurs obsługi podestów ruchomych (podnośniki koszowe)

Kurs obsługi podestów ruchomych (podnośniki koszowe)


Kategoria kursów: Nasza oferta współpracy

Kurs dla operatorów podnośników koszowych, podestów ruchomych 

Wykonując kurs na podesty ruchome uzyskujesz uprawnienia do obsługi tzw. podnośników koszowych.

 

Dzięki nabytym umiejętnością oraz wiedzy, którą Ci przekażemy przetransportujesz osoby lub materiały na określoną wysokość. Służyć będą Ci do tego wszelkiego rodzaju platformy lub gondole umieszczone na wysięgniku sterowanym przy pomocy dźwignika. Kurs na podesty ruchome da Tobie także możliwość wyboru pomiędzy maszynami stacjonarnymi a samobieżnymi tego typu.

 

 

 

Kurs na podesty ruchome da ci możliwość czynnego wspomagania współpracowników w ramach wykorzystania podnośnika koszowego przy pracach instalacyjnych, budowlanych, wykończeniowych, dekoratorskich itp. Wiele ofert pracy można znaleźć również w tym przypadku w branży reklamowej i związanej z utrzymaniem czystości na wysokościach – np. mycie elewacji. Wystarczy zdać egzamin i zdobyć zaświadczenie ukończenia naszego kursu na podesty ruchome, by lepsza pensja i ciekawe zlecenia stały się dla Ciebie codziennością.

Bezpieczna eksploatacja podnośników koszowych to dla naszego ośrodka szkoleniowego priorytet. Podczas kursu na podesty ruchome przekażemy Ci wiedzę nie tylko z zakresu
techniki obsługi, ale także przygotujemy Cię na dylematy, które regulują przepisy BHP. Kładąc duży nacisk na Twoje bezpieczeństwo mamy pewność, że po zdanym egzaminie UDT dasz sobie radę z wszelkimi obowiązkami i zadaniami, jakie obejmuje nasz kurs na podesty ruchome.

Kurs na podesty ruchome kat. I P obejmuje:

  • podnośniki nożycowe (wolnobieżne),
  • podnośniki koszowe (samojezdne),
  • podnośniki typu „pająk” podczepiane na samochodzie.

Kurs na podesty ruchome kat II P obejmuje:

  • podnośniki stacjonarne,
  • podnośniki masztowe,
  • podesty wiszące

Nie masz czasu aby uczęszczać na zajęcia lub przebywasz za granicą ?

 

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, szkolenie możesz odbyć uczęszczając na zajęcia wirtualnie, wystarczy że masz dostęp do internetu abyś mógł się zalogować na naszą platformę edukacyjną, otrzymasz swoje unikalne hasło i login do profilu i będziesz mógł swobodnie o każdej porze uczyć się i przyswajać potrzebną wiedzę do zaliczenia egzaminu na podesty ruchome, podnośniki koszowe IP IIP przed komisją UDT, kurs zawiera pojedyncze moduły które po kolei zaliczasz i przechodzisz do następnego, takie rozwiązanie sprawdziło się już w wielu innych szkoleniach takich jak prawo jazdy czy świadectwo kwalifikacji i ma wielu zwolenników których liczba wciąż rośnie, w tych czasach kiedy pęd życia sprawia że mamy coraz mniej czasu dla siebie i rodziny takie szkolenie jest idealnym rozwiązaniem i rozwiązuje wiele problemów.

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz, dowiedz się więcej - 733 153 153 actigo@actigo.pl