Kurs na operatora wózka widłowego KOSZT KURSU 700 ZŁ.

Kurs na operatora wózka widłowego KOSZT KURSU 700 ZŁ.


Kategoria kursów: Oferta kursów

Kurs dla operatorów wózków widłowych

Chcesz zdobyć uprawienia na wózek widłowy? Jesteś szefem i Twoi pracownicy wymagają odpowiedniego przeszkolenia w tym kierunku, aby rzetelnie i profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki?

 

Kurs na wózki widłowe, który ci proponujemy może występować w następujących wariantach:

  • kurs na wózki widłowe każdego typu, nie wykluczając teleskopowych wózków specjalizowanych inaczej zwanych ładowarek teleskopowych,
  • operator z uprawnieniami na wózek widłowy typu IWJO oraz IIWJO (egzamin państwowy zdawany przed komisją zatwierdzona przez Urząd Dozoru Technicznego).

Kwalifikacje uprawniające do pracy na magazynie to dziś codzienność. Każdy kto próbował swoich sił w tym zawodzie doskonale wie, że kurs na wózki widłowe jest najważniejszą przepustką do sukcesu. Prowadzony przez nas ośrodek szkoleniowy pragnie wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i wymaganiom, dlatego chętnie pomożemy Ci zdobyć:

  • uprawnienia na wózek widłowy spalinowy,
  • uprawnienia na wózek widłowy elektryczny,
  • uprawnienia na wózek widłowy gazowy.
  • uprawnienia na wózek widłowy specjalizowany ze zmiennym wysięgiem 
  • uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania

Nauka w naszym ośrodku obejmuje pełen pakiet szkoleń na stanowisko operatora tych maszyn. Znaczy to, że w ramach kursu na wózki widłowe odbędziesz u nas zarówno lekcje merytoryczne, jak i profesjonalnie przygotujesz się od strony praktycznej.

Z przyjemnością zadbamy o to, abyś po ukończonym kursie na wózki widłowe w naszym Ośrodku czuł się pewnie w roli jego operatora. Szybko przekażemy ci niezbędną wiedzę i pokarzemy, jak przekłada się ona na stronę praktyczną wybranego przez Ciebie zawodu. O uprawnienia na wózek widłowy mogą się u nas starać zarówno osoby prywatne jak i firmy pragnące rozszerzyć zakres kompetencji swojej kadry. Dodatkowo dbamy również o Twój czas, dlatego system, który preferujemy podczas szkoleń polega na indywidualnym ustaleniu terminów spotkań w ramach kursu na wózki widłowe.

 

FILM kurs na wózek widłowy

Uprawnienia na wózek widłowy – informacje

Pomyślnie zakończony kurs na wózki widłowe w naszym ośrodku kończy się naturalnie wydaniem odpowiedniego potwierdzenia nabytych kwalifikacji. Uprawnienia na wózek widłowy, które otrzymasz są bezterminowe i dają ci prawo do:

  • obsługi wszystkich wózków jezdniowych o napędzie silnikowym,
  • eksploatacji oraz wymiany butli gazowych w pojazdach tego typu,
  • pracy na terenie Unii Europejskiej (na Twoje życzenie możemy przygotować dokument potwierdzający uprawnienia na wózek widłowy w języku niemieckim lub angielskim).

UWAGA!
Kończąc kurs na wózki widłowe staniesz przed komisją, która sprawdzi to czego się nauczyłeś/aś. Nie obawiaj się! Nasza palcówka posiada własną pełnoprawną Komisję Egzaminacyjną oraz prawo do przeprowadzenia weryfikacji umiejętności kursanta w naszej siedzibie lub na terenie zakładu klienta.

Nie masz czasu aby uczęszczać na zajęcia lub przebywasz za granicą ?

 

 

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, szkolenie możesz odbyć uczęszczając na zajęcia wirtualnie, wystarczy że masz dostęp do internetu abyś mógł się zalogować na naszą platformę edukacyjną, otrzymasz swoje unikalne hasło i login do profilu i będziesz mógł swobodnie o każdej porze uczyć się i przyswajać potrzebną wiedzę do zaliczenia egzaminu na wózki widłowe, kurs zawiera pojedyncze moduły które po kolei zaliczasz i przechodzisz do następnego, takie rozwiązanie sprawdziło się już w wielu innych szkoleniach takich jak prawo jazdy czy świadectwo kwalifikacji i ma wielu zwolenników których liczba wciąż rośnie, w tych czasach kiedy pęd życia sprawia że mamy coraz mniej czasu dla siebie i rodziny takie szkolenie jest idealnym rozwiązaniem i rozwiązuje wiele problemów.

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz, dowiedz się więcej - 733 153 153 actigo@actigo.pl

Człowiek to najlepsza inwestycja a my jesteśmy po to aby w tym pomagać.